Realização:
Ivo NovákCâmara:
Alois NožičkaMúsica:
Zdeněk LiškaElenco:
Felix le Breux, Jaromír Spal, Tomáš Sedláček, Věra Ferbasová, Blanka Waleská, Stanislav Remunda, Petr Haničinec, Luděk Munzar, Daniela Kolářová, Karolina Slunéčková, Jaromír Hanzlík (mais)Elenco
Felix le Breux
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
A Invenção Diabólica (1958)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jaromír Spal
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Tomáš Sedláček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Věra Ferbasová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Poslušně hlásím (1957)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dnes naposled (1958)
Blanka Waleská
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Stanislav Remunda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Petrolejové lampy (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Petr Haničinec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Luděk Munzar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Daniela Kolářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Karolina Slunéčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Rudolf Jelínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Vladimír Krška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Věra Tichánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
O Anjo da Morte (1963)
Miroslav Homola
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
O Barão Aventureiro (1961)
Ilja Prachař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Miloš Kopecký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Josef Beyvl
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (série)
Čintamani & podvodník (1964)
Karel Urbánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Egyptologové (1974) (filme de TV)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)