Realização:
Jaroslav DudekArgumento:
Jaroslav DudekCâmara:
Adolf NavaraMúsica:
Ivan ŘezáčElenco:
Jiří Němeček, Jana Štěpánková, Rudolf Deyl ml., Václav Lohniský, Miloš Willig, Jan Skopeček, Zdeněk Martínek, Věra Tichánková, Hana Davidová, Pavla Maršálková, Emil Rohan, Karel Urbánek (mais)Elenco
Jiří Němeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Lokis (1986) (filme de TV)
Waterloo (1967) (filme de TV)
Jana Štěpánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Na útěku (2012) (gravação de teatro)
Rudolf Deyl ml.
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Limonada Joe (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Václav Lohniský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Miloš Willig
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
O Vale das Abelhas (1967)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zdeněk Martínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (filme de TV)
Věra Tichánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
O Anjo da Morte (1963)
Hana Davidová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Díky za každé nové ráno (1994)
Slečna Rajka (1978) (filme de TV)
Pavla Maršálková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Emil Rohan
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
O Anjo da Morte (1963)
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Čest a sláva (1968)
Karel Urbánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Egyptologové (1974) (filme de TV)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Zdeněk Kutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Karel Hlušička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Jan Faltýnek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Arnošt Faltýnek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Assassinato (1964)
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Miloš Rozhoň
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Popel a hvězdy (1990) (filme de TV)
Věra Koktová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Daleká cesta (1948)
Světla Amortová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
O věcech nadpřirozených (1958)
Morálka paní Dulské (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Ladislav Šimek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Skřivánci na niti (1969)