Realização:
Oldřich DaněkArgumento:
Oldřich DaněkCâmara:
Eduard LandischMúsica:
Jan F. FischerElenco:
Jiří Klem, Ota Sklenčka, Věra Kubánková, Jaroslav Kepka, Pavel Pavlovský, Jiří Adamíra, Otto Šimánek, Jana Boušková, Jana Brejchová, Josef Vinklář, Petr Haničinec, Miloš Kopecký, Josef Bláha (mais)Elenco
Jiří Klem
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Ota Sklenčka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Věra Kubánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (gravação de teatro)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Pavel Pavlovský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Celebrity s. r. o. (2007) (gravação de teatro)
Flotila (1986) (filme de TV)
Jiří Adamíra
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (filme de TV)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Otto Šimánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Světáci (1969)
A Invenção Diabólica (1958)
Jana Boušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Dívka na koštěti (1971)
Jana Brejchová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
O Barão Aventureiro (1961)
Josef Vinklář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Petr Haničinec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Miloš Kopecký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Josef Bláha
Jugoslávia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Bořivoj Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Miroslav Masopust
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
La Planète sauvage (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Ivo Niederle
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
Kočár do Vídně (1966)
Karel Hlušička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Luděk Kopřiva
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Você é uma viúva, senhor! (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (filme de TV)
Stanislav Fišer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Zdeněk Žák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)