Participam:
Tereza Kostková (apresentador), Adéla Gondíková (apresentador), Aleš Cibulka (apresentador), Vasil Fridrich (apresentador), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková (mais)participam
David Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Ben Cristovao
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Jan Žižka (2022)
Mirai v O2 areně (2022) (concerto)
Honza Dědek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Děti Nagana (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Martina Preissová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Hynek Čermák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Eva Salvatore Burešová
Chéquia
Os melhores filmes:
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Valérie Zawadská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Albert Čuba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slyšení (2017) (gravação de teatro)
Devadesátky (2022) (série)
Bull (2019) (gravação de teatro)
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Milan Šteindler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Jenovéfa Boková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Herec (2020) (série)
Občanský průkaz (2010)
Martin Myšička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Tereza Ramba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (gravação de teatro)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Miloš Čermák
Checoslováquia
Ondřej Havelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Ladislav Frej st.
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Jana Paulová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (gravação de teatro)
Jitka Schneiderová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Samotáři (2000)
Ďáblova lest (2009) (série)
Taťána Kuchařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Správnej dres (2015) (filme de TV)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Donšajni (2013)
Vladimír Javorský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)