Realização:
Ľubo KockaArgumento:
Viera LangerováCâmara:
Milan HomolkaMúsica:
Peter BreinerElenco:
Petra Sokolíková, Romana Sokolíková, Elena Podzámska, Tomáš Šebo, Soňa Valentová, Dušan Tarageľ, Milka Zimková, Jozef Šimonovič ml., Mária Prechovská, Helena Húsková, Emília Došeková (mais)Elenco
Elena Podzámska
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jozef Mak (1996) (gravação de teatro)
Colette (2013)
Sojky v hlave (1983)
Tomáš Šebo
Os melhores filmes:
Celý deň obchádzam panelák (1990) (filme de TV)
Soňa Valentová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Portrét Doriana Graya (1969) (filme de TV)
Dušan Tarageľ
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Milka Zimková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vianočné oblátky (1977) (filme de TV)
Proč? (1987)
Pásla kone na betóne (1982)
Jozef Šimonovič ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mária Tudorová (1968) (filme de TV)
Mesiac na dedine (1981) (gravação de teatro)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (filme de TV)
Mária Prechovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pštrosí večierok (1969) (filme de TV)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (filme de TV)
Helena Húsková
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Sezam, otvor sa! (1974) (filme de TV)
Emília Došeková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nepokojná láska (1975) (série)
Tiene v raji (1986) (filme de TV)
Bičianka z doliny (1981) (filme de TV)
Zoltán Lenský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Sladké starosti (1984)
Ivo Gogál
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Invalid (2023)
David Lindtner
Os melhores filmes:
Mladé letá (1993) (filme de TV)
Tomáš Harman
Os melhores filmes:
Zlý žart (1993) (filme de TV)
Obyčajný špás (1989)
Jana Doláková
Os melhores filmes:
Slávne dievčatko (1982) (filme de TV)
Juraj Lím
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zlý žart (1993) (filme de TV)
Príbuzní ľudia (1988) (filme de TV)
R.S.C. (1990)
Petra Fornayová
Checoslováquia
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
Psí život (1994) (filme de TV)
Mesto Anatol (1988) (filme de TV)