Realização:
Jindřich PolákCâmara:
Emil SirotekMúsica:
Angelo MichajlovElenco:
Pavel Zedníček, Dagmar Havlová, Milan Šimáček, Žaneta Fuchsová, Jaroslav Moučka, Jiří Kodet, Nina Divíšková, Vlastimila Vlková, Vlastimil Bedrna (mais)Episódios(4)
-
Projekt IV. (E01)
-
Blesky nad Čertovkou (E02)
-
Všechno napůl! (E03)
-
Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý (E04)
Elenco
Jiří Havel
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Miloslav Štibich
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Lena Birková
União Soviética
As melhores séries:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Tři králové (1998) (série)
Daniela Bartáková
Roménia
As melhores séries:
Dlouhá míle (1989) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Sanitka (1984) (série)
Rudolf Horák
As melhores séries:
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Jan Kadlec
Checoslováquia
As melhores séries:
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Josef Burda
Checoslováquia
As melhores séries:
F. L. Věk (1970) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Jiří Žák
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Markéta Muchová
Checoslováquia
As melhores séries:
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Valerie Chmelová
Checoslováquia
As melhores séries:
Bakaláři (1972) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Dispečer (1971) (série)
Jaroslav Tomsa
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Karel Engel
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Arabela (1980) (série)
Ladislav Lahoda
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Arnošt Proschek
Checoslováquia
As melhores séries:
Kamarádi (1969) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Jana Páleníčková
Checoslováquia
As melhores séries:
Létající Čestmír (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Princezna ze mlejna (1994) (série)
Jiří Lír
Checoslováquia
As melhores séries:
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabela (1980) (série)
Václav Štekl
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Fantom operety (1970) (série)
Daniel Šedivák
Checoslováquia
As melhores séries:
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Jaroslav Vozáb
Checoslováquia
As melhores séries:
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Druhý dech (1988) (série)
Jaromír Kučera
Checoslováquia
As melhores séries:
Tisícročná včela (1983) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)