Realização:
Juraj HerzArgumento:
Hermína FrankováCâmara:
Jiří MacháněMúsica:
Michal PavlíčekElenco:
Viktor Preiss, Sandra Pogodová, Tereza Bebarová, Ladislav Trojan, Karel Greif, Jana Švandová, Jaromíra Mílová, Petr Rychlý, Tomáš Materna, Václav Helšus, Martin France, Vlastimil Harapes (mais)Elenco
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (filme de TV)
Tereza Bebarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Karel Greif
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední motýl (1990)
Popel a hvězdy (1990) (filme de TV)
Všechny krásy života (1990) (filme de TV)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Jaromíra Mílová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Uma Vida Singular (2023)
Ochránce (2021) (série)
Petr Rychlý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tomáš Materna
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nevinné lži (2013) (série)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (filme de TV)
Fotograf (2015)
Václav Helšus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Martin France
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dlouhá míle (1989) (série)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concerto)
Vlastimil Harapes
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Marketa Lazarová (1967)
Jana Andresíková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Žert (1968)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Bronislav Poloczek
Polónia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Hotovo, konec! (2003) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Zdeňka Sajfertová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Dana Homolová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Ivo Niederle
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
Kočár do Vídně (1966)
Martin Zahálka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Zdeněk Pecháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lord of War (2005)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Proč? (1987)
Jiří Knot
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)