Argumento:
Lucie KonečnáCâmara:
Vít BělohradskýParticipam:
Pavel Anděl, Jan Kratochvíl, Kryštof Michal, Tonya Graves, Jiří Grygar, Bořivoj Navrátil, Ester Kočičková, Martin Dejdar, Břetislav Pojar, Ester Geislerová, Juraj Jakubisko, David Kraus (mais)participam
Martha Issová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Ochránce (2021) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Tomáš Matonoha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Abelhas Selvagens (2001)
Probudím se včera (2012)
Jan Skopeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Otakáro Maria Schmidt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mlýny (1994) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sinal de Alerta (1990)
Michal Pavlíček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Oběti (1999) (série)
10 let s ČT art (2023) (concerto)
Antonie Hegerlíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Dnes naposled (1958)
Bára Basiková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obraz Doriana Graye (2010) (gravação de teatro)
Pocta muzikálům (2017) (concerto)
Pražákům, těm je hej (1990)
Vlasta Chramostová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Hrdinové okamžiku (1961) (série)
Bílá paní (1965)
David Prachař
Checoslováquia
Monika Načeva
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mlýny (1994) (gravação de teatro)
Dechovka (2016) (gravação de teatro)
Sinal de Alerta (1990)
Aneta Langerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Touha jménem Einodis (2013) (gravação de teatro)
Marian Labuda
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
David Sís
Checoslováquia
Matěj Ruppert
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Myši patří do nebe (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Roman Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Proč? (1987)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
David Koller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Starci na Chmelnici (2019) (concerto)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (concerto)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Petr Ostrouchov
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Nabarvené ptáče (2019)
Petr Bende
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Matěj Porteš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O caso do colar (2001)
Jarmareční bouda (2009)