Música:
Alexej CharvátParticipam:
Halina Pawlowská (apresentador), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (mais)participam
Dáša Cortésová
Checoslováquia
Jaroslav Dušek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Čtyři dohody (2013) (gravação de teatro)
Musíme si pomáhat (2000)
Antonín Gondolán
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Skřivánci na niti (1969)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Má láska s Jakubem (1982)
Richard Krajčo
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
La Traversée (2021)
Sametoví vrazi (2005)
Nicol Lenertová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Perfect Romance (2004) (filme de TV)
Jan Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Luboš Pospíšil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
XXX - Missão Radical (2002)
Temné slunce (1980)
Martin Pošta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Barbora Seidlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (série)
Daniela Šinkorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (filme de TV)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (filme de TV)
David Suchařípa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Martin Babjak
Checoslováquia
Otakar Brousek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Záhada (2011) (gravação de teatro)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Jan Budař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Barta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Modré stíny (2016) (série)
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Milan Hein
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panna a netvor (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (gravação de teatro)
Malá mořská víla (1976)
Barbora Kodetová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Ochránce (2021) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Lenka Kořínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Tereza Kostková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (filme de TV)
Ženy v běhu (2019)