participam
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Tereza Brodská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Ewa Farna
Chéquia
Os melhores filmes:
K poctě Davida Stypky (2023) (concerto)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Richard Genzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concerto)
Dalibor Gondík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Faust (1989) (filme de TV)
Adéla Gondíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Klauni a vlastenci (1991) (filme de TV)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Ondřej Hejma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Hana Maciuchová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
Michal Suchánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Krajina s nábytkem (1986)
Sagvan Tofi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Václav Svoboda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (série)
Helena Vondráčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concerto)
Lucie Vondráčková
Checoslováquia
Michal David
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concerto)
Třetí patro (1985) (série)
Petr Bende
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Peter Nagy
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Petr Kolář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Tereza Kerndlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Sámer Issa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Gott 70 (2009) (concerto)
Šťastná (2014)