Realização:
Otakar KosekArgumento:
Otakar KosekCâmara:
Jaromír ZaoralMúsica:
Emil ViklickýElenco:
Svatopluk Matyáš, Eva Jakoubková, Ivan Dědeček, Josef Karlík, Stanislav Tříska, Otakar Prajzner, Pavel Skřípal, Jiří Čapka, Milena Asmanová, Danuše Klichová, Naděžda Letenská, Ladislav Brückner (mais)Elenco
Svatopluk Matyáš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Eva Jakoubková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (gravação de teatro)
Ivan Dědeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Principálka (1986) (filme de TV)
Josef Karlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Racek (1976) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Stanislav Tříska
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (filme de TV)
Requiem pro panenku (1991)
Otakar Prajzner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šerif za mrežami (1965)
Haldy (1973) (série)
Postel s nebesy (1980) (série)
Pavel Skřípal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Odměna (1993) (filme de TV)
Jiří Čapka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Milena Asmanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Kamenný řád (1975) (série)
Vincenz Priessnitz (1999)
Danuše Klichová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rok ďábla (2002)
Naděžda Letenská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Arrowsmith (1997) (série)
Ladislav Brückner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Principálka (1986) (filme de TV)
Václav Antoš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Petr Vaněk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Stavy rachotí (1983) (série)
Jan Miller
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Herec (1988) (filme de TV)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (filme de TV)
Eva Jelínková
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Koločava (2002) (gravação de teatro)
Případ Salieri (1991) (filme de TV)
Bedřich Kolliner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Kočár pro princeznu (1984) (filme de TV)
Haldy (1973) (série)