Elenco
Štefan Kvietik
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Medená veža (1970)
O Boxeador e a Morte (1962)
Stanislav Dančiak
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (filme de TV)
Jozef Adamovič
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Demeterovci (1976) (filme de TV)
Anton Korenči
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Anton Mrvečka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Ženský zákon (1967) (filme de TV)
Naši synovia (1975) (série)
Ľubo Roman
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Slunce v síti (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jozef Kroner
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Rysavá jalovica (1970) (filme de TV)
Ivan Mistrík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Medená veža (1970)
Daniel Michaelli
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (filme de TV)
Koniec a začiatok (1968) (filme de TV)
Marián Gallo
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Štyridsaťštyri (1957)
František Zvarík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
František Dibarbora
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Pštrosí večierok (1969) (filme de TV)
Šíleně smutná princezna (1968)
Gejza Slameň
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Štyridsaťštyri (1957)
Polnoc bude o päť minút (1962) (filme de TV)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Karol Skovay
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Ondriš Jariabek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zbojník Jurko (1976)
Marian Labuda
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (filme de TV)
Samuel Adamčík
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Pavol Mikulík
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Portrét Doriana Graya (1969) (filme de TV)
Ján Géc
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Hernani (1967) (filme de TV)
František Krištof-Veselý
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Portrét Doriana Graya (1969) (filme de TV)
Pán a sluha (1938)
Bílá vrána (1938)