Participam:
Jan Kraus (apresentador), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (mais)participam
Ivana Jirešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (filme de TV)
Silvia Lakatošová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šiesta veta (1986)
Viktor Sekanina
Chéquia
Os melhores filmes:
Přání Ježíškovi (2021)
Zoo (2022) (série)
Theo Schaefer
Os melhores filmes:
Krejzovi (2018) (série)
Sandra Pogodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (filme de TV)
Matěj Stropnický
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Máj (2008)
Daniel Krejčík
Chéquia
Os melhores filmes:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (série)
Balada o pilotovi (2018) (filme de TV)
Kam motýli nelétají (2022)
Markéta Děrgelová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Sombra (2012)
Vosto5: Pérák (2020) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Jan Koller
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Jan Rak
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ Mamánek (2022)
Daniel Stach
Os melhores filmes:
Koncert pro Ukrajinu (2022) (concerto) - apresentador
Koncert pro Moravu (2021) (concerto) - apresentador
Jan Punčochář
Checoslováquia
Karel Heřmánek ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Byooti insaideu (2015)
Operação Antropoide (2016)
Martina Formanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Ta naše písnička česká II (1990)
Pan Tau (1988)
Kristýna Boková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Občanský průkaz (2010)
Toman (2018)
Spravedlnost (2017) (série)
Vladimir Furdick
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sherlock Holmes: Jogo de Sombras (2011)
Príncipe da Pérsia: As Areias do Tempo (2010)
Prometheus (2012)
Katarína Knechtová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concerto)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concerto)
Terezie Kovalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Les Ballets Bubeníček - Orfeus (2016) (gravação de teatro)
Vladivojna La Chia: 8 hlav šílenství (2019) (concerto)
Oktopus (2023) (série)
Marek Taclík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)