Elenco
Eva Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Josef Čáp
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (gravação de teatro)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (filme de TV)
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Miroslav Homola
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
O Barão Aventureiro (1961)
Lubomír Kostelka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Miloš Zavřel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Tabákový kapitán (1984) (filme de TV)
František Filipovský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Lišák Pseudolus (1960) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jana Jonášová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Prodaná nevěsta (1981) (filme de TV)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Vratislav Kadlec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Perly panny Serafinky (1980) (filme de TV)
František Voborský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Lucerna (1938)
Jiří Koutný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Bílá paní (1965)
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Jindřich Janda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Vinobraní (1972) (filme de TV)
Svatby pana Voka (1970)
Jára Pospíšil
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Die vom Rummelplatz (1930) - i.a.
Sedução (1929) - i.a.
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Ladislav Županič
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Zdeněk Jelen
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Panna a netvor (1978)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Miloš Nesvadba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lišák Pseudolus (1960) (filme de TV)
Poslušně hlásím (1957)
O Dirigível Roubado (1966)
Jan Sedliský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Il giovane Mussolini (1993) (filme de TV)
Věra Beranová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Na tý louce zelený (1972) (gravação de teatro)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)
Hana Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Michaela Černá
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Krásná Helena (1973) (filme de TV)