Realização:
Petr SoukupParticipam:
Jan Rosák (apresentador), Halina Pawlowská, Zdeněk Troška, Bohumil Klepl, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Jan Antonín Duchoslav (mais)participam
Jan Rosák (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Halina Pawlowská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série) - guia
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Zdeněk Troška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Mňága - Happy End (1996)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Dva lidi v ZOO (1989)
Bohumil Klepl
União Soviética
Os melhores filmes:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (gravação de teatro)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Jiřina Jirásková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jan Antonín Duchoslav
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Sladké starosti (1984)
Krvavý román (1993)
Veronika Freimanová
Checoslováquia
Pavel Zedníček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Karel Smyczek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Holubice (1960)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sněženky a machři (1982)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Tereza Brodská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Jan Kanyza
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (filme de TV)
Dušan Klein
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Rodná zem (1953)
Jak básníkům chutná život (1987)
Poslední vlak (1982)
Václav Vorlíček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na dobré stopě (1948)
Bomba (1957)
Pirosbetűs hétköznapok (1962)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Petra Černocká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (série)
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)
Ondřej Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (série)
Tetinka (1977) (filme de TV)
Juraj Herz
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Limonada Joe (1964)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Dáda Patrasová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Čertův švagr (1984) (filme de TV)