Elenco
Jiří Havel
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Lokis (1986) (filme de TV)
Miroslav Nohýnek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Václav Sloup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Marketa Lazarová (1967)
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Karel Šebesta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Záchvěv strachu (1984)
Josef Pehr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Byl jednou jeden král... (1954)
Naši furianti (1971) (gravação de teatro)
Poprask na laguně (1966) (gravação de teatro)
Václav Mareš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (filme de TV)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Karel Urbánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Egyptologové (1974) (filme de TV)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Svatava Hubeňáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lokis (1986) (filme de TV)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Viagem ao Fim do Universo (1963)
Jan Teplý st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Stanislav Fišer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Svatopluk Skládal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Václav Kaňkovský
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Na kometě (1970)
La Planète sauvage (1973)
Čestmír Řanda st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jiří Pick
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Touha (1958)
Jiřina Švorcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Radúz a Mahulena (1959) (filme de TV)
Král Šumavy (1959)
Oldřich Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
O Dirigível Roubado (1966)
Helga Čočková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Partie krásného dragouna (1970)
Skalpel, prosím (1985)
Probuzení (1959)
Renata Borová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Obušku, z pytle ven! (1955)
Královský omyl (1968)
Dovolená s Andělem (1952)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)