Realização:
Andrej LettrichCâmara:
Tibor BiathMúsica:
Ján SzelepcsényiElenco:
Ctibor Filčík, Rudolf Velický, Eva Rysová, Oľga Šalagová, Kveta Stražanová, Marta Rašlová, Jozef Čierny, Viktor Blaho, Július Vašek, František Desset, Ivan Krivosudský, Emil Horváth st. (mais)Elenco
Ľudovít Greššo
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (filme de TV)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Juraj Slezáček
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Divadelná komédia (1994) (gravação de teatro)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Sylvia Turbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nepokojná láska (1975) (série)
Tři spory (1981) (série)
Bratránek z Batávie (1976) (filme de TV)
Andrej Mojžiš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Demeterovci (1976) (filme de TV)
Louis Pasteur (1977) (filme de TV)
Nepokojná láska (1975) (série)
Anton Ďuriník
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Naši synovia (1975) (série)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
Pomocník (1980) (filme de TV)
Elena Zvaríková-Pappová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
A Loja da Rua Principal (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Juraj Paška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (filme de TV)
Nepokojná láska (1975) (série)
Jaroslav Veškrna
Os melhores filmes:
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
322 (1969)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (filme de TV)
Jozef Kuchár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šíleně smutná princezna (1968)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Bičianka z doliny (1981) (filme de TV)
Karol Jaura
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Polnočná omša (1962)
Pieseň o sivom holubovi (1961)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
Milena Zahrynowská
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Limonada Joe (1964)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
Vladimír Minarovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši synovia (1975) (série)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (filme de TV)
Albert, Albert (1995) (filme de TV)
Vladimír Kostovič
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Štyridsaťštyri (1957)
Jozef Šándor
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Balada o siedmich obesených (1968) (filme de TV)
Andersonvillský proces (1976) (filme de TV)
Hernani (1967) (filme de TV)
Jaroslav Rozsíval
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Jánošík I., II. (1963)
Štefan Mišovic
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rysavá jalovica (1970) (filme de TV)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Eva Mária Chalupová
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Naši synovia (1975) (série)
Slávo Drozd
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Medená veža (1970)
Hernani (1967) (filme de TV)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (filme de TV)
Michal Belák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (filme de TV)
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (filme de TV)
Ľudovít Ozábal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Boxeador e a Morte (1962)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (filme de TV)