Participam:
Lucie Bílá (apresentador), Josef Somr, Květa Fialová, Karel Gott, Jiří Vejdělek, Jakub Prachař, Vojtěch Dyk, Barbora Seidlová, Jiří Pecha, Taťjana Medvecká, Jiří Stivín, Michal Pavlíček (mais)participam
Lucie Bílá (apresentador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Josef Somr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Květa Fialová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Karel Gott
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jiří Vejdělek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Jakub Prachař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Vojtěch Dyk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (concerto)
Anděl Páně 2 (2016)
Barbora Seidlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (série)
Jiří Pecha
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Musíme si pomáhat (2000)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Všichni moji blízcí (1999)
Taťjana Medvecká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (gravação de teatro)
Jiří Stivín
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
O Vale das Abelhas (1967)
Noční host (1961)
Škola hříšníků (1965)
Michal Pavlíček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concerto)
Oběti (1999) (série)
10 let s ČT art (2023) (concerto)
Karel Holas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok ďábla (2002)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
František Černý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Knoflíkáři (1997)
Rok ďábla (2002)
Úsměvy smutných mužů (2018)
Petra Černocká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (série)
Eu Matei Einstein, Cavalheiros (1969)
Jan Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Hynek Čermák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Varhan Orchestrovič Bauer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Musíme se sejít (2016)
Ondřej Soukup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům Na poříčí (1976)
Karel Gott 70 (2009) (concerto)