Realização:
Václav GajerCâmara:
Jan KališMúsica:
Jiří SrnkaElenco:
Eduard Cupák, Jiří Brož, Dana Nejdlová, Alena Vránová, Stanislav Fišer, Miroslav Zounar, Jana Brejchová, František Smolík, Jan Pivec, Jaroslav Raušer (mais)Elenco
Eduard Cupák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jiří Brož
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tajemství Ocelového města (1978)
Tetinka (1977) (filme de TV)
Náš dědek Josef (1976)
Dana Nejdlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vina Vladimíra Olmera (1956)
Alena Vránová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Pyšná princezna (1952)
Stanislav Fišer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Miroslav Zounar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Jana Brejchová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
O Barão Aventureiro (1961)
František Smolík
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Škola základ života (1938)
Dnes naposled (1958)
Jan Pivec
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Lišák Pseudolus (1960) (filme de TV)
Malér (1965) (filme de TV)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Jaroslav Raušer
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Hlídač dynamitu (1963)
Žalář nejtemnější (1969) (filme de TV)
Anna Gabrielová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
U pokladny stál... (1939)
Cech panen kutnohorských (1938)
Noční motýl (1941)
Josef Kemr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Marta Kučírková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lev je v ulicích (1972) (filme de TV)
Vladimír Hlavatý
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Assassinato (1964)
Ladislav Šimek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (filme de TV)
Skřivánci na niti (1969)
František Horák
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Petřička (1976) (filme de TV)
Jan Žižka (1955)
Jiří Němeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Lokis (1986) (filme de TV)
Waterloo (1967) (filme de TV)
Jaroslav Seník
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Poslední mohykán (1947)
Pyšná princezna (1952)
Daleká cesta (1948)
Marie Lukášová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Z mého života (1955)
Vina Vladimíra Olmera (1956)
Arnošt Faltýnek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Dobrý voják Švejk (1956)
Assassinato (1964)
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)