Realização:
Alois MüllerArgumento:
Pavel HajnýCâmara:
Jaromír ZaoralMúsica:
Ladislav MatějkaElenco:
Eduard Cupák, Václav Antoš, Jana Hlaváčová, Svatopluk Matyáš, Vladimír Čapka, Alena Procházková, Stanislav Malý, Ivo Kubečka, Lenka Kucharská, Jiřina Froňková, Miloslav Holub, Alexej Pyško (mais)Elenco
Eduard Cupák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Václav Antoš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Jana Hlaváčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Svatopluk Matyáš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Vladimír Čapka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (1999) (gravação de teatro)
Doktor Faustus (2016) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Alena Procházková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Stanislav Malý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Ivo Kubečka
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zapomenuté světlo (1996)
Lenka Kucharská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Principálka (1986) (filme de TV)
Jsou určité hranice (1986) (filme de TV)
Opera ve vinici (1981)
Jiřina Froňková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Postel s nebesy (1980) (série)
Stavy rachotí (1983) (série)
Kotrmelec (1961)
Miloslav Holub
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
A Invenção Diabólica (1958)
A Orelha (1970)
O Barão Aventureiro (1961)
Alexej Pyško
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Karel Vochoč
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
Přemysl Matoušek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Návštěva z vesmíru (1977) (filme de TV)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (filme de TV)
Kamenný řád (1975) (série)
František Řehák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na samotě u lesa (1976)
A Invenção Diabólica (1958)
Slavnosti sněženek (1983)
Ivan Dědeček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Únosy bez výkupného (1983) (filme de TV)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Principálka (1986) (filme de TV)
Bohuslav Čvančara
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (filme de TV)
Matka (2008) (gravação de teatro)
Petr Vaněk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (filme de TV)
Stavy rachotí (1983) (série)