Participam:
Peter Marcin (apresentador), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (mais)participam
František Kovár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Adolf Eichmann (1988) (filme de TV)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (filme de TV)
Andrea Sabová
Checoslováquia
Tomáš Bezdeda
Checoslováquia
Mirka Gális Partlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Kristína Palonder Greppelová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Statky zmätky (2009) (gravação de teatro)
Dáma bez kamélie (2016) (gravação de teatro)
Přes prsty (2019)
Ivan Vojtek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Romulus Veľký (1992) (filme de TV)
Statky zmätky (2009) (gravação de teatro)
Gendúrovci (1994) (filme de TV)
Ján Kuric
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Afrodita (1993) (filme de TV)
Můj vysvlečenej deník (2012)
Peter Sklár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
English is easy, Csaba is dead (2002) (gravação de teatro)
Čajová šálka lásky (2000) (filme de TV)
Vojtech (2015)
Pavol Gašpar
Checoslováquia
Filip Tůma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nesmrteľní (2010) (série)
Prekliaty služobník lásky (2000) (filme de TV)
Oteckovia - Finále (2022) (filme de TV)
Mária Čírová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concerto)
Marek Majeský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (filme de TV)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Henrieta Mičkovicová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (filme de TV)
Zuzana Tlučková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Výlet do mladosti (1982) (filme de TV)
Bezvýznamná žena (1984) (filme de TV)
Dobrodinec (1991) (filme de TV)
Ján Lehotský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muzika (2007)
V slepých uličkách (2015) (concerto)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Katarína Šafaříková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nesmrteľní (2010) (série)
Čerešňový chlapec (2011) (filme de TV)
Agáva (2016)
František Nedvěd
Checoslováquia
Jana Hubinská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Příběhy obyčejného šílenství (2005)
Revival (2013)
Južná pošta (1987)
Ján Dobrík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zločin a trest (2015) (gravação de teatro)
Zázračný nos (2016) (filme de TV)
Dominika Mirgová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nikdy nehovor nikdy (2023)