Câmara:
Martin HesParticipam:
Ondřej Sokol (apresentador), Vladimír Polívka (apresentador), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík (mais)participam
Anna Julie Slováčková
Chéquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Semafor „60“ (2020) (concerto)
Adéla Gondíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Klauni a vlastenci (1991) (filme de TV)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Aleš Háma
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Periferie (1996) (filme de TV)
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
Martha Issová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Ochránce (2021) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Milan Peroutka ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Markéta Konvičková
Chéquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concerto)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Ondřej Ruml
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (gravação de teatro)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Tatiana Dyková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Leona Machálková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Šakalí léta (1993)
Jitka Boho
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bastardi 2 (2011)
Aneta Krejčíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Volha (2023) (série)
Dalibor Gondík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Touha (2011) (gravação de teatro)
Faust (1989) (filme de TV)
Berenika Kohoutová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pro Martu (2022) (concerto)
Fair Play (2014)
A Minha Família Afegã (2021)
Jan Maxián
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Variácie slávy (1991) (filme de TV)
Postel (1998)
Revival (2013)
Tomáš Matonoha
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Abelhas Selvagens (2001)
Probudím se včera (2012)
Jan Kopečný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 80 (2018) (concerto)
Nejslavnější české muzikály (2020) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Michaela Badinková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Velkofilm (2007) (filme de TV)
Eva Salvatore Burešová
Chéquia
Os melhores filmes:
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Koncert pro Moravu (2021) (concerto)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Patrik Děrgel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Očitý svědek (2021)
Korunní princ (2015) (filme de TV)