Realização:
Jaromil JirešArgumento:
Mária Dufková-RudlovčákováCâmara:
Jan ČuříkElenco:
Vlastimil Brodský, Jan Tříska, Iva Janžurová, Míla Myslíková, Josef Větrovec, Waldemar Matuška, Petr Nárožný, Dana Medřická, Ladislav Pešek, Luděk Sobota (mais)Elenco
Vlastimil Brodský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Jan Tříska
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Iva Janžurová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Míla Myslíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
O Cremador (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Josef Větrovec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Dirigível Roubado (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Waldemar Matuška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Limonada Joe (1964)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Petr Nárožný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (vídeo musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Dana Medřická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kočičí hra (1982) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
Ladislav Pešek
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Lišák Pseudolus (1960) (filme de TV)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (filme de TV)
Luděk Sobota
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Josef Kemr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Hálek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
O Cremador (1968)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Jarmila Horská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Zatykač na královnu (1973)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)
Karel Augusta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jelena Juklová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Rédl (2018) (série)
Vratné lahve (2007)
Jiří Prýmek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Cukrová bouda (1980)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Marie Rosůlková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
O Cremador (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jiří Světlík
Os melhores filmes:
Malá mořská víla (1976)
Die Insel der Silberreiher (1976)
Talíře nad Velkým Malíkovem (1977)
Tomáš Vacek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Tři veteráni (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Olga Blechová-Matušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Baile dos Bombeiros (1967)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concerto)