Episódios(24)
-
Zolotoje dno (S01E01)
-
Smertělnyj trafik (S01E02)
-
Krylja (S01E03)
-
Čas pik (S01E04)
-
Ischod děla něočeviděn (S01E05)
-
Belyje noči (S01E06)
-
Govorjaščaja tatuirovka (S01E07)
-
Kraj obožžennych ikon (S01E08)
-
Seť (S01E09)
-
Prizrak Vyborgskogo zamka (S01E10)
-
…I jego komanda (S01E11)
-
Tajny Čjornogo morja (S01E12)
-
Ja vsjo otdam (S01E13)
-
Pervyj děň goda (S01E14)
-
Ně trogajtě jego (S01E15)
-
Odin protiv vsech (S01E16)
-
Založnik (S01E17)
-
Opasnaja realnosť (S01E18)
-
Epidemija (S01E19)
-
Komandirovka v severnyj gorod (S01E20)
-
Bez jedinoj ostanovki (S01E21)
-
Ochota na tajpana (S01E22)
-
Prochodnaja peška (S01E23)
-
Svet angela (S01E24)
Elenco
Олег Алмазов
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Viktor Melikhov
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Вадим Романов
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Evgeniy Baranov
União Soviética
As melhores séries:
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sasha Kulikova
União Soviética
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Kudrenko
As melhores séries:
Jesenin (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Valentin Kuznetsov
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Lev Eliseev
União Soviética
As melhores séries:
Idiot (2003) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Feskov
União Soviética
As melhores séries:
Trockij (2017) (série)
Dostojevskij (2011) (série)
Konstantin Vorobyov
União Soviética
As melhores séries:
Idiot (2003) (série)
Admiral (2009) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Georgiy Marishin
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vitaliy Alshanskiy
União Soviética
Anastasiya Mikulchina
União Soviética
As melhores séries:
Cholodnyje berega (2019) (série)
Aleksey Fedkin
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mikhail Luchko
União Soviética
As melhores séries:
Admiral (2009) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Роман Грибков
União Soviética
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Glazkov
As melhores séries:
V ritme tango (2006) (série)
Yuriy Sazonov
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Glinskiy
As melhores séries:
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Apostol (2008) (série)
Andrey Shipitsyn
As melhores séries:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)