Realização:
Petr SlavíkArgumento:
Miroslav SovjákMúsica:
Michal PavlíčekElenco:
Zbyněk Fric, Karel Zima, Libor Žídek, Josef Nedorost, Jiří Bábek, Vladimír Dlouhý, Klára Pollertová-Trojanová, Bohumil Klepl, Bronislav Poloczek, Jenovéfa Boková, Jiří Kodet, Marie Spurná (mais)Episódios(8)
-
Přepadení (E01)
-
Znásilnění (E02)
-
Svědek (E03)
-
Jiný člověk (E04)
-
Hadí tanec (E05)
-
Živnostník (E06)
-
Nevlastní bratr (E07)
-
Karambol (E08)
Elenco
Pavel Nový
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Kryštof Rímský
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Rapl (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
Daniel Dítě
Checoslováquia
As melhores séries:
Návštěvníci (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Taková normální rodinka (1971) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Petr Kostka
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Peter Varga
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
České století (2013) (série)
Mária Dolanská
Checoslováquia
As melhores séries:
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Jindřich Hinke
Checoslováquia
As melhores séries:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Jakub Wehrenberg
Checoslováquia
As melhores séries:
Svět pod hlavou (2017) (série)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (série)
Oběti (1999) (série)
Jitka Smutná
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ester Geislerová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nevinné lži (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Sylvia Turbová
Checoslováquia
As melhores séries:
Nepokojná láska (1975) (série)
Tři spory (1981) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Otmar Brancuzský
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Michal Holán
Checoslováquia
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Štafl (2018) (série)
Karel Bělohradský
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabela (1980) (série)
Bohdan Tůma
Checoslováquia
As melhores séries:
Největší z Pierotů (1990) (série)
Oběti (1999) (série)
Čtyřlístek (2024) (série)
Gabriela Csinová
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Oběti (1999) (série)
První republika (2014) (série)
Jan Fišar
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Oběti (1999) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Barbora Červenková
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Náměstíčko (2004) (série)
Cesty domů (2010) (série)
Veronika Žilková
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Ochránce (2021) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)