Câmara:
Josef VanišMúsica:
Karel SvobodaElenco:
Barbara Brylska, Josef Langmiler, Miroslav Zounar, Miroslav Moravec, Vladimír Ráž, Radovan Lukavský, František Němec, Svatopluk Beneš, Jiří Holý (mais)Elenco
Barbara Brylska
Polónia
Os melhores filmes:
Admiral (2009) (série)
Ironija suďby, ili S ljogkim parom! (1975) (filme de TV)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Josef Langmiler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (filme de TV)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Miroslav Zounar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Miroslav Moravec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Pozor, vizita! (1981)
Vladimír Ráž
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Byl jednou jeden král... (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Radovan Lukavský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Svatopluk Beneš
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Jiří Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (filme de TV)
Alois Švehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Bořivoj Navrátil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
A Orelha (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Tomáš Sedláček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (filme de TV)
Wilhelm Koch-Hooge
Reich Alemão
Os melhores filmes:
Zbabělec (1961)
Jahrgang 21 (1957)
Aquela Vermelha Manhã de Junho (1975)
Viktor Maurer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Světáci (1969)
Hana Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Vladimír Ptáček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Páni kluci (1975)
Skřivánci na niti (1969)
Vilém Besser
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Oldřich Velen
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Petr Skarke
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Páni kluci (1975)
Zánik samoty Berhof (1983)