Realização:
Zdeněk KaločArgumento:
Jiří BlažekCâmara:
Václav MyslivecMúsica:
Eva JakoubkováElenco:
Eva Jakoubková, Libuše Kafková, Jana Hliňáková, Marcela Dürrová, Miroslav Středa, Ladislav Lakomý, Zdeněk Junák, Oldřich Vykypěl, Eva Matalová, Ludmila Šafářová, Jaroslav Kaňkovský (mais)Elenco
Eva Jakoubková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (gravação de teatro)
Libuše Kafková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Restaurace (1983) (filme de TV)
Mejdan na písku (1979) (filme de TV)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (filme de TV)
Jana Hliňáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny horkého léta (1977)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Klec (1973) (filme de TV)
Marcela Dürrová
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Případ Salieri (1991) (filme de TV)
Miroslav Středa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Racek (1976) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Lakomý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Zdeněk Junák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Lakomec (2020) (gravação de teatro)
Oldřich Vykypěl
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Eva Matalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Jankove hračky (1984) (filme de TV)
Jenůfa (1976) (filme de TV)
Ludmila Šafářová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Lidice (2011)
FAMU v kině 02 (2021)
Jaroslav Kaňkovský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Starožitníkův krám (1980) (filme de TV)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Sen noci svatojanské (1984) (gravação de teatro)
Zdeněk Maryška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (série)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Josef Husník
Os melhores filmes:
Okénko (1967) (filme de TV)
Případ korneta Jelagina (1968) (filme de TV)
Anděl blažené smrti (1965)
Václav Kyzlink
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
A Invenção Diabólica (1958)
Dobrý voják Švejk (1956)
Svědomí (1948)
Pavla Severinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tisícročná včela (1983)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (filme de TV)
Hana Zaoralová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (filme de TV)
Zjasnělá noc (1985) (filme de TV)
Oldřich Slavík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Vlasta Fialová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna (1967) (filme de TV)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Racek (1976) (gravação de teatro)
Zdeněk Kampf
Checoslováquia
Os melhores filmes:
...a pozdravuji vlaštovky (1972)
Šťastný Jim (1969) (filme de TV)
Posel úsvitu (1950)
Otakar Dadák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Racek (1976) (gravação de teatro)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (filme de TV)