Realização:
Michael ČechArgumento:
Petr KoubekCâmara:
Jozef HalászParticipam:
Václav Kopta (apresentador), Václav Marhoul, Helena Třeštíková, Viktor Tauš, Petr Kolečko, Jan Prušinovský, Ivan Trojan, Václav Neužil ml., Jan Hřebejk, Miroslav Krobot, Klára Melíšková (mais)participam
Tereza Ramba
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (gravação de teatro)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Michal Sýkora
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Požírač medvědů (1996) (filme de TV)
Případ pro exorcistu (2015) (série)
Pavla Tomicová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Figarova svatba (2012) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Petrolejové lampy (2006) (gravação de teatro)
Jitka Čvančarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Babylon (2002) (gravação de teatro)
Petr Čadek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jseš mrtvej, tak nebreč (2010) (filme de TV)
Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)
Decibely lásky (2016)
Vojtěch Kotek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
David Novotný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Michal Novinski
Checoslováquia
Dagmar Havlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Lukáš Duy Anh Tran
Chéquia
Os melhores filmes:
Zrádci (2020) (série)
Na střeše (2019)
Um Rapaz Chamado Natal (2021)
Petr Kotlár
Chéquia
Os melhores filmes:
Nabarvené ptáče (2019)
Ondřej Malý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Jenovéfa Boková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Herec (2020) (série)
Občanský průkaz (2010)
Eliška Křenková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (gravação de teatro)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (gravação de teatro)
Volha (2023) (série)
Jiří Schmitzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Slavnosti sněženek (1983)
Martin Myšička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Oblomov (2002) (gravação de teatro)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (gravação de teatro)
Václav Jiráček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
České století (2013) (série)
Daria Kashcheeva
União Soviética
Milan Cais
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tata Bojs (2022) (concerto)
TATA BOJS OnLive (2021) (concerto)
Iva Janžurová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)