Realização:
Václav VorlíčekCâmara:
Juraj ŠajmovičElenco:
Robert Hájek, Kristýna Michálek Květová, Petr Nárožný, Stella Zázvorková, Pavel Landovský, Jiří Lábus, Iva Janžurová, Jitka Molavcová, Jana Švandová (mais)Sinopses(1)
A dramatic adaptation of the popular children's animated series about a couple of school kids who live through an incredible adventure thanks to a magic telephone receiver. In the feature version, the animated characters become normal children to see what real life is all about. (texto oficial do distribuidor)
Elenco
Milan Šimáček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Černí baroni (1992)
Poslední motýl (1990)
Blázni a děvčátka (1989)
Tomáš Lipský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ztraceni v ráji (2021)
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)
Kameňák (2003)
Martina Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Habermannův mlýn (2010)
Peter Varga
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (gravação de teatro)
Petr Mikeska
Os melhores filmes:
Miláček (2009) (gravação de teatro)
Vrah jsi ty! (2003) (filme de TV)
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)
Jan Hanžlík
Os melhores filmes:
Hodinář (1988) (filme de TV)
Červnové dny (1961)
Malostranské humoresky (1995)
Jarmila Švehlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Lékaři (1988) (filme de TV)
Pavel Tesař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (gravação de teatro)
Lhář (2005) (gravação de teatro)
Michaela Tomešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
Šejdrem (2008) (filme de TV)
Den dobrých skutků (2001) (filme de TV)
Miroslav Moravec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Pozor, vizita! (1981)
Zdeněk Maryška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Zbojník (2023)
Radka Stupková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (gravação de teatro)
Lékaři (1988) (filme de TV)
O štěstí a kráse (1986) (filme de TV)
Dalimil Klapka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dívka na koštěti (1971)
Saturnin (1994)
Jiří Sedláček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Kobova garáž (2003) (filme de TV)
Vladimír Javorský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Jitka Sedláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Pavel Nový
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
S tebou mě baví svět (1982)
Štefan Capko
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
U mě dobrý (2008)
Študent (1990) (filme de TV)
Josef Šebek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jakub Žáček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Na Sombra (2012)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Schmitke (2014)