Elenco
Tomáš Klus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kazimír a Karolína (2010) (gravação de teatro)
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Hop nebo trop (2004) (série)
Sára Affašová
Chéquia
Os melhores filmes:
Cesta do nemožna (2019)
Teroristka (2019)
Hranice lásky (2022)
Aleš Bílík
Os melhores filmes:
Uma Vida Singular (2023)
Doktor Faustus (2016) (gravação de teatro)
Spravedlnost (2017) (série)
Hanuš Bor
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Dirigível Roubado (1966)
Na kometě (1970)
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Martin Donutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Lidice (2011)
Kateřina Marie Fialová
Chéquia
Os melhores filmes:
Oktopus (2023) (série)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concerto)
Franta mimozemšťan (2024)
Nina Horáková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Tři bratři (2014)
Čertova nevěsta (2011)
Milan Kačmarčík
Os melhores filmes:
Bankrotáři (2003) (filme de TV)
Hodina klavíru (2007) (filme de TV)
Ostrov jistoty (1986) (série)
Radim Kalvoda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
I ve smrti sami (2004) (filme de TV)
Richard III. (2002) (gravação de teatro)
Petr Konáš
Checoslováquia
Kryštof Krhovják
Chéquia
Os melhores filmes:
Zátopek (2021)
Anatomie zrady (2020) (filme de TV)
Bratři (2023)
Stanislav Lehký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Eva Leinweberová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Vratné lahve (2007)
Evellyn Pacoláková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Dámská šatna (2022) (gravação de teatro)
Král ozvěny (1999) (filme de TV)
Tomáš Milostný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Vitka (2020) (gravação de teatro)