Realização:
Antonín VomáčkaArgumento:
Aleš UlmParticipam:
David Prachař (apresentador), Kateřina Macháčková, Michal Viewegh, Zdena Hadrbolcová, Iva Pekárková, Ivo Šmoldas, Václav Vydra nejml., Jiří Čapka, Ladislav Potměšil, Alexandra Berková (mais)participam
David Prachař (apresentador)
Checoslováquia
Kateřina Macháčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Rusalka (1975) (filme de TV)
Netopýr (1981) (filme de TV)
Michal Viewegh
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nestyda (2008)
Definice lásky (2012) (filme de TV)
Zdena Hadrbolcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Slavnosti sněženek (1983)
Páni kluci (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (filme de TV)
Iva Pekárková
Checoslováquia
Ivo Šmoldas
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Kolotoč (2007) (filme de TV)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Jiří Čapka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Ladislav Potměšil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Alexandra Berková
Checoslováquia
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Jan Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Lubomír Lipský st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (filme de TV)
Kamila Špráchalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Třináctery hodiny (1990) (filme de TV)
Kateřina Lojdová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Ďábel v Praze (1996) (série)
Masaryk (2016)
Jiří Suchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concerto)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concerto)
Jitka Molavcová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilação de vídeos)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Taťjana Medvecká
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (gravação de teatro)
Jiří Žáček
Checoslováquia