Realização:
Martin HorskýArgumento:
Martin HorskýCâmara:
Jan DrnekElenco:
Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vladimír Polívka, Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Petr Vaněk, Jaroslava Kretschmerová (mais)Elenco
Bolek Polívka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Eliška Balzerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Můj báječný rozvod (2008) (gravação de teatro)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Jana Pidrmanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Ztracená brána (2012) (série)
Manon Lescaut (2021)
Vladimír Polívka
Suíça
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Zločin v Polné (2016) (filme de TV)
Manon Lescaut (2021)
Matouš Ruml
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Scapinova šibalství (2012) (gravação de teatro)
Kristína Svarinská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedmero krkavců (2015)
Volha (2023) (série)
Colette (2013)
Petr Vaněk
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smysl pro tumor (2024) (série)
Vosto5: Pérák (2020) (gravação de teatro)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (gravação de teatro)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Veronika Khek Kubařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Vzkříšení (2018) (gravação de teatro)
Každý má svou pravdu (2023) (gravação de teatro)
Jaromír Nosek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Denisa Nesvačilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Marie Terezie (2017) (série)
Pandorum (2009)
Srdce na dlani (2022)
Marek Taclík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Pavla Tomicová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Figarova svatba (2012) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Petrolejové lampy (2006) (gravação de teatro)
Hynek Čermák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dabing Street (2014) (gravação de teatro)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Eva Leinweberová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Vratné lahve (2007)
Jitka Smutná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jitka Sedláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jiří Maryško
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Zkrocení zlé ženy (2016) (gravação de teatro)
Volha (2023) (série)
Úsměvy smutných mužů (2018)
Lukáš Příkazký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Dominika Býmová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hastrman (2018)
Srdce na dlani (2022)
Křídla Vánoc (2013)