Realização:
Ľubo KockaArgumento:
Zuzana KrižkováCâmara:
Michael GahutMúsica:
Peter BreinerElenco:
Marta Vančurová, Emília Vášáryová, Jácint Juhász, Martin Huba, Rudolf Jelínek, Henrieta Mičkovicová, Valerie Kaplanová, Marta Gogálová, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Katarína Kolajová (mais)Elenco
Marta Vančurová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Emília Vášáryová
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Na skle maľované (1980) (filme de TV)
Medená veža (1970)
Jácint Juhász
Reino da Hungria
Os melhores filmes:
Csillagosok, katonák (1967)
Az erőd (1979)
Napló szerelmeimnek (1987)
Martin Huba
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Musíme si pomáhat (2000)
Adolf Eichmann (1988) (filme de TV)
Rudolf Jelínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Henrieta Mičkovicová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (filme de TV)
Valerie Kaplanová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (filme de TV)
Marta Gogálová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (filme de TV)
Gabriela Škrabáková-Kreutz
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tajomstvo alchymistu Storitza (1991) (filme de TV)
Paralelní světy (2001)
Nevěrné hry (2003)
Katarína Kolajová
Os melhores filmes:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (filme de TV)
Staroružová dráma (1989) (filme de TV)
Čerešňový chlapec (2011) (filme de TV)
Viktorie Knotková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Kráva (1993)
Lekce Faust (1994)
Poslední motýl (1990)
Štefan Skrúcaný
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concerto)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (gravação de teatro)
Modrá ruža (1996) (filme de TV)
Anton Živčic
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši synovia (1975) (série)
Gendúrovci (1994) (filme de TV)
Reverend (1989) (filme de TV)
Eva Žilineková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (filme de TV)
Tlstibáb (1977) (filme de TV)
Soňa Ulická
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Na Bukvovom dvore (1993) (filme de TV)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (filme de TV)
František Laca
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Červené víno (1976) (filme de TV)
Izrafel (1978) (filme de TV)
Psí život (1994) (filme de TV)
Hana Zaoralová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (filme de TV)
Zjasnělá noc (1985) (filme de TV)
Albín Medúz
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Baščovanský a zať (1994) (filme de TV)
Sedmero krkavců (2015)
Deti (2014)
Vilhelm Perháč
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Miliónový chlap (1987) (filme de TV)
Slané bonbóny (1985)