Elenco
Jaromír Hanzlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ilja Prachař
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Cremador (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Gabriela Vránová
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Milan Klásek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Vladimír Krška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Josef Somr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Oldřich Musil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (gravação de teatro)
O Dirigível Roubado (1966)
Ivan Vyskočil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
Vladimír Míka
Os melhores filmes:
Učitel tance (1994)
Pod Jezevčí skálou (1978)
A na konci je začátek (1981) (filme de TV)
František Hanus
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Byl jednou jeden král... (1954)
Svatopluk Skládal
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Milada Davidová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Touha (1958)
Jarní píseň (1944)
Polibek ze stadionu (1947)
Blanka Blahníková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vlčí halíř (1975) (filme de TV)
Prodloužený čas (1984)
Tetinka (1977) (filme de TV)
Adolf Filip
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Rozčarovaní (1982) (filme de TV)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Antonín Hardt
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Jiří Plachý ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Jan Schánilec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (gravação de teatro)
Petrolejové lampy (1971)
Petr Patera
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Waterloo (1967) (filme de TV)
Chléb a písně (1971) (filme de TV)
Rapotínská tragédie (1970) (filme de TV)
Zdeněk Braunschläger
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
O Dirigível Roubado (1966)
Po stopách krve (1969)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)