Realização:
Rudolf MerknerArgumento:
Rudolf MerknerCâmara:
Nicolas BordierMúsica:
David SolařElenco:
Jana Bernášková, Marek Němec, Ivana Chýlková, Roman Zach, Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová, Jitka Sedláčková, Tomáš Měcháček (mais)Sinopses(1)
Returning from maternity leave, a single mother yearning to restart her acting career stumbles through a series of awkward auditions and dating mishaps. (Netflix)
Elenco
Jana Bernášková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (filme de TV)
Marek Němec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (gravação de teatro)
Protektor (2009)
Ivana Chýlková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (gravação de teatro)
BrainStorm (2008) (filme de TV)
Roman Zach
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Metanol (2018) (filme de TV)
Srdce temnoty (2013) (gravação de teatro)
Operação Antropoide (2016)
Iva Pazderková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři holky jako květ (2014) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Mahulena Bočanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Žena z Korinta (1986) (filme de TV)
Pavla Dostálová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smíření (2020) (gravação de teatro)
Stockholmský syndrom (2020) (filme de TV)
Na konci září (2015) (filme amador)
Jitka Sedláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Tomáš Měcháček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Vosto5: Pérák (2020) (gravação de teatro)
Protektor (2009)
Hana Vagnerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Herec (2020) (série)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (filme de TV)
Ďáblova lest (2009) (série)
Sára Rychlíková
Chéquia
Os melhores filmes:
BANGER. (2022)
Krvavý Johann (2023)
Slunečná (2020) (série)
Václav Vašák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Korespondence V+W (2012) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Jordan Haj
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Colette (2013)
Přání Ježíškovi (2021)
Případ pro rybáře (2013) (filme de TV)
Jiří Krampol
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concerto)
Jiří Ployhar ml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Andrea Růžičková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
3 sezóny v pekle (2009)
Nodame Cantabile: saišú gakušó zenpen (2010)
Rafťáci (2006)
Betka Stanková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Rebelové (2001)
Justýna Drábková
Os melhores filmes:
Pohádky pro Emu (2016)
Jako nikdy (2013)
Zloději zelených koní (2016)
Veronika Khek Kubařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Vzkříšení (2018) (gravação de teatro)
Každý má svou pravdu (2023) (gravação de teatro)
Veronika Arichteva
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Habermannův mlýn (2010)
Spravedlnost (2017) (série)
Vysoká hra (2020) (filme de TV)