Realização:
Vlasta JanečkováArgumento:
Jana PacnerováCâmara:
Milan DostálMúsica:
Vadim PetrovElenco:
Michaela Kuklová, David Prachař, Pavlína Mourková, Blažena Holišová, Stanislav Zindulka, Jana Preissová, Jiří Langmajer, Magdalena Reifová, Petr Štěpánek, Dana Morávková, Milan Stehlík (mais)Elenco
Michaela Kuklová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (gravação de teatro)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
David Prachař
Checoslováquia
Pavlína Mourková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Blažena Holišová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Stanislav Zindulka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Jana Preissová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Jiří Langmajer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Magdalena Reifová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Páni kluci (1975)
Dívka na koštěti (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Petr Štěpánek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (filme de TV)
Dana Morávková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sinal de Alerta (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (gravação de teatro)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Milan Stehlík
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2000) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Romana Sittová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Učitel tance (1994)
Mozart v Praze (1991) (gravação de teatro)
Eliška Kasanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Trezor (1989) (filme de TV)
Třináctery hodiny (1990) (filme de TV)
Kanárská spojka (1993)
Miroslav Berka
Os melhores filmes:
Nesmrtelná teta (1993)
Osudné dveře (1991) (filme de TV)
Jaroslav Kudláček
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Návrat idiota (1999)
Císařovy nové šaty (1993)
Kateřina Hejdušková
Os melhores filmes:
Ať přiletí čáp, královno! (1988) (filme de TV)