Realização:
Aleš V. HoralArgumento:
Lucie KonášováMúsica:
Jaromír VogelElenco:
Linda Rybová, Jan Čenský, Jana Brejchová, Jan Přeučil, Kristina Jelínková, Martin Stránský, Gabriela Filippi, Marie Marešová, Ivanka Devátá, Jan Hanžlík (mais)Elenco
Linda Rybová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Specialita šéfkuchaře (1999) (filme de TV)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Slečna Julie (1999) (gravação de teatro)
Jan Čenský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Člověk proti zkáze (1989)
Jana Brejchová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
O Barão Aventureiro (1961)
Jan Přeučil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Kristina Jelínková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Kdyby tisíc klarinetů (1991) (gravação de teatro)
Anička s lískovými oříšky (1993) (filme de TV)
Martin Stránský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S tvojí dcerou ne (1997) (gravação de teatro)
Devadesátky (2022) (série)
Královský život otroka (1992) (filme de TV)
Gabriela Filippi
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Klíče na neděli (1993) (filme de TV)
Malostranské humoresky (1995)
Marie Marešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Romeu, Julieta e as trevas (1959)
Po rozvodu (1981) (filme de TV)
Ivanka Devátá
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Nezralé maliny (1980) (filme de TV)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Jan Hanžlík
Os melhores filmes:
Hodinář (1988) (filme de TV)
Červnové dny (1961)
Malostranské humoresky (1995)
Václav Kotva
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
O Cremador (1968)
Jiří Klem
Os melhores filmes:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Radan Rusev
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (filme de TV)
Adéla Šeďová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dracula (1996) (gravação de teatro)
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Jan Krafka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Um caso real (2012)
České století (2013) (série)
Šťastný smolař (2012) (filme de TV)
Zdeněk Loníček
Os melhores filmes:
O svatební krajce (2003) (filme de TV)
Rumburak (1984)
Anička s lískovými oříšky (1993) (filme de TV)
Daniel Vašut
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nesmrtelná teta (1993)
Kdyby tisíc klarinetů (1991) (gravação de teatro)
Anička s lískovými oříšky (1993) (filme de TV)