Realização:
Stanislav StrnadCâmara:
Josef PávekMúsica:
Václav HybšElenco:
Ladislav Mrkvička, Jaroslav Drbohlav, Bronislav Križan, Josef Langmiler, Vlastimil Zavřel, Ladislav Trojan, Dana Batulková, Jitka Smutná, Petr Skarke (mais)Elenco
Ladislav Mrkvička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Assassinato (1964)
Jaroslav Drbohlav
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Což takhle dát si špenát (1977)
Bronislav Križan
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Kubo (1965) (filme de TV)
Naši synovia (1975) (série)
Námestie svätej Alžbety (1965)
Josef Langmiler
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (filme de TV)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Vlastimil Zavřel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Ladislav Trojan
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (gravação de teatro)
Dana Batulková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Záhadná paní Savageová (1997) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (filme de TV)
Jitka Smutná
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Petr Skarke
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Páni kluci (1975)
Zánik samoty Berhof (1983)
Jindřich Hrdý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dlouhá míle (1989) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Příběh kriminálního rady (1994) (filme de TV)
Jan Cmíral ml.
Os melhores filmes:
Signum laudis (1980)
Tajemství Ocelového města (1978)
Levé křídlo (1983)
Roman Hájek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Segredo Ardente (1988)
Prodavač humoru (1984)
Kaspar Hauser (1993)
Jiří Prager
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Křehké vztahy (1979)
Albert (1985) (filme de TV)
Daniel Rous
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Jitka Malíková
Os melhores filmes:
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Had z ráje (1980) (filme de TV)
Konečná stanice (1981)
Miriam Kantorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
František Hanus
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Byl jednou jeden král... (1954)
Miroslav Zounar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
V zámku a podzámčí (1981) (filme de TV)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Jan Kuželka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Ladislav Chromík
Os melhores filmes:
Kluci z bronzu (1980)