Ordinace v růžové zahradě - Série 9 (2013) (temporadas)
Realização:
Magdalena PivoňkováCâmara:
Marek TichýMúsica:
Tadeáš VěrčákElenco:
Jan Čenský, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Radim Fiala, Petr Rychlý, Lenka Kostková, Sandra Nováková, Ota Jirák, Lukáš Hejlík, Bára Štěpánová, Jana Stryková, Klára Cibulková, Braňo Holiček (mais)Elenco
Jan Čenský
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ochránce (2021) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Dana Morávková
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Božena (2021) (série)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Radim Fiala
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Petr Rychlý
Checoslováquia
As melhores séries:
sKORO NA mizině (2020) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lenka Kostková
As melhores séries:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Sandra Nováková
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Ota Jirák
Checoslováquia
As melhores séries:
Saturnin (1994) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Lukáš Hejlík
Checoslováquia
As melhores séries:
Četnické humoresky (2001) (série)
Terapie (2011) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Bára Štěpánová
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Jana Stryková
Checoslováquia
As melhores séries:
Labyrint (2015) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Legends (2014) (série)
Klára Cibulková
Checoslováquia
As melhores séries:
Kukačky (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Braňo Holiček
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Adam Kraus
Checoslováquia
As melhores séries:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (série)
Polda (2016) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Kristýna Kociánová
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rapl (2016) (série)
Doktor Martin (2015) (série)
Irena Máchová
Checoslováquia
As melhores séries:
Oběti (1999) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Andrea Černá
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Manželská tonutí (1996) (série)
Natálie Urválková
As melhores séries:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Michal Milbauer
Checoslováquia
As melhores séries:
Stopy života (2013) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Bastardi (2014) (série)
Milena Kleinerová
Checoslováquia
As melhores séries:
F. L. Věk (1970) (série)
Specialisté (2017) (série)
Modrý kód (2017) (série)