Realização:
Vladimír KarlíkArgumento:
Jarmila TurnovskáCâmara:
Milan DostálMúsica:
Pavel KrejčaElenco:
Mahulena Bočanová, Milena Dvorská, Miloš Kopecký, Jiřina Bohdalová, Jan Čenský, Libuše Švormová, Petra Koželuhová, Miroslava Pleštilová, Marie Rosůlková, Nelly Gaierová, Josef Patočka (mais)Elenco
Mahulena Bočanová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Dámský krejčí (2012) (gravação de teatro)
Žena z Korinta (1986) (filme de TV)
Milena Dvorská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Miloš Kopecký
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jiřina Bohdalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dům na nebesích (1984) (gravação de teatro)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jan Čenský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Mapa zámořských objevů (1978) (filme de TV)
Člověk proti zkáze (1989)
Libuše Švormová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Petra Koželuhová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krvavá svatba (1987) (gravação de teatro)
Vážení přátelé, ano (1989)
O nejchytřejší princezně (1987) (filme de TV)
Miroslava Pleštilová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Muž v pozadí (1995) (série)
Odplata (1992) (filme de TV)
Marie Rosůlková
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
O Cremador (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Nelly Gaierová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Orfeus v podsvětí (1980) (filme de TV)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Hubert, O Almofadinha (1984)
Josef Patočka
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Věc Makropulos (1970) (gravação de teatro)
Jana Drbohlavová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Charleyova teta (1969) (gravação de teatro)
Vajíčko (1968) (filme de TV)
Na kometě (1970)
Hana Čížková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Černí baroni (1992)
Jiří Lír
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
O Cremador (1968)
Miroslav Středa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Racek (1976) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Václav Vydra nejml.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (filme de TV)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Jan Kuželka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Vít Pešina
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Miroslav Walter
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Četnické humoresky (2001) (série)
O nejchytřejší princezně (1987) (filme de TV)