Realização:
Václav KřístekCâmara:
David PloyharMúsica:
Ota BalážElenco:
Jan Vondráček, Jan Plouhar, Karel Zima, Braňo Holiček, Tereza Rumlová, Jiří Dvořák, Zuzana Vejvodová, Bára Munzarová, Petr Motloch, Josef Tuček, Debora Kratochvílová, Petr Vančura, Ondřej Sekyrka (mais)Elenco
Jan Vondráček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (gravação de teatro)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (gravação de teatro)
Lhář (2005) (gravação de teatro)
Jan Plouhar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Zkrocení zlé ženy (2016) (gravação de teatro)
Karel Zima
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
...a bude hůř (2007)
Braňo Holiček
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Všichni moji blízcí (1999)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Tereza Rumlová
Os melhores filmes:
Pláč svatého Šebestiána (2019)
Škola ve mlejně (2007) (filme de TV)
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Jiří Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Zbojník (2023)
Zuzana Vejvodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Bára Munzarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Petr Motloch
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Naši furianti (2006) (gravação de teatro)
Rédl (2018) (série)
Josef Tuček
Os melhores filmes:
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Debora Kratochvílová
Os melhores filmes:
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Petr Vančura
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Kytice (2020) (gravação de teatro)
Očitý svědek (2021)
Ondřej Sekyrka
Os melhores filmes:
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Matouš Ruml
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Myši patří do nebe (2021)
Scapinova šibalství (2012) (gravação de teatro)
Josef Kaňka
Os melhores filmes:
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Vladimír Polák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bull (2019) (gravação de teatro)
Doktor Faustus (2016) (gravação de teatro)
Princezna zakletá v čase (2020)
Michal Przebinda
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (1999) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Postel (1998)
Klára Brtníková-Vojtková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stíny v mlze (2022) (série)
Tajemství Lesní země (2006) (filme de TV)
Matěj Hádek (narrador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (gravação de teatro)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)
Tatiana Dyková (narrador)
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (filme de TV)