Realização:
Milan CieslarArgumento:
Lucie KonášováCâmara:
Jiří MacháněElenco:
Milan Kňažko, Evženie Pfeifferová, Igor Bareš, František Němec, Jaroslava Adamová, Katarína Hasprová, Veronika Khek Kubařová, Jaroslav Kepka, Jan Nemejovský, Jan Antonín Duchoslav, Josef Šebek (mais)Elenco
Milan Kňažko
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Picasso (2008) (gravação de teatro)
Rok na dedine (1967) (filme de TV)
Adolf Eichmann (1988) (filme de TV)
Evženie Pfeifferová
Os melhores filmes:
To horké léto v Marienbadu (2006) (filme de TV)
V tichu (2014)
Lída Baarová (2016)
Igor Bareš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
František Němec
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
A Orelha (1970)
Jaroslava Adamová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Balada z hadrů (1960) (gravação de teatro)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Katarína Hasprová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (filme de TV)
Zločin a pokánie (1982) (filme de TV)
Lýra 50 (2016) (concerto)
Veronika Khek Kubařová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Elegance molekuly (2024) (gravação de teatro)
Vzkříšení (2018) (gravação de teatro)
Každý má svou pravdu (2023) (gravação de teatro)
Jaroslav Kepka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Královská hra (1980) (filme de TV)
Jan Nemejovský
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Samotáři (2000)
Všichni moji blízcí (1999)
Poslední motýl (1990)
Jan Antonín Duchoslav
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sněženky a machři (1982)
Sladké starosti (1984)
Krvavý román (1993)
Josef Šebek
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Noc rozhodnutí (1993) (filme de TV)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (série)
Radka Pavlovčinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
To horké léto v Marienbadu (2006) (filme de TV)
Přes prsty (2019)
Rafťáci (2006)
Jiří Bábek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Teremin (2010) (gravação de teatro)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Milan Enčev
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Ochránce (2021) (série)
Jitka Sedláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Romana Sittová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
České století (2013) (série)
Učitel tance (1994)
Mozart v Praze (1991) (gravação de teatro)
Ivana Stejskalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Udělení milosti se zamítá (2002) (filme de TV)
Smradi (2002)
Sestra (2008)
Lenka Zahradnická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (filme de TV)
Vratné lahve (2007)
Martina Popperová
Os melhores filmes:
Hop nebo trop (2004) (série)
To horké léto v Marienbadu (2006) (filme de TV)
Žil jsem s cizinkou (2005) (filme de TV)
Michal Čeliš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vůně vanilky (2001) (filme de TV)
To horké léto v Marienbadu (2006) (filme de TV)
TACHO (2010)