Realização:
Libuše KoutnáArgumento:
Jiří BednářMúsica:
Ladislav ŠtaidlElenco:
Marek Eben, Ilona Svobodová, Markéta Fišerová, Ondřej Vetchý, Martina Hudečková, Karel Roden, Ivana Andrlová, Jaromíra Mílová, Simona Vrbická, Jan Kanyza, Eva Hrušková, Lída Roubíková (mais)Elenco
Marek Eben
Checoslováquia
Os melhores filmes:
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Praha stověžatá (2016) (gravação de teatro)
Arabesky (1987) (filme de TV)
Ilona Svobodová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Soudné sestry (2007) (gravação de teatro)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Markéta Fišerová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (filme de TV)
Jako listy jednoho stromu (1979) (filme de TV)
Ondřej Vetchý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Lições de Infância (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Martina Hudečková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Swingtime (2007) (filme de TV)
Habermannův mlýn (2010)
Karel Roden
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Supremacia (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Ivana Andrlová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (filme de TV)
Otec nebo bratr (1978) (filme de TV)
Jaromíra Mílová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sluha dvou pánů (2010) (gravação de teatro)
Uma Vida Singular (2023)
Ochránce (2021) (série)
Simona Vrbická
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Arabesky (1987) (filme de TV)
Duch soudce Pauknera (1983) (filme de TV)
Jan Kanyza
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (filme de TV)
Eva Hrušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Popelka (1969) (filme de TV)
Sněhurka (1978) (filme de TV)
O štěstí a kráse (1986) (filme de TV)
Lída Roubíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Smuteční slavnost (1969)
Tomáš Juřička
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
A Oeste nada de novo (1979) (filme de TV)
Člověk proti zkáze (1989)
Marie Motlová
Áustria-Hungria
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Petrolejové lampy (1971)
Vlastimil Bedrna
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Limonada Joe (1964)
Klára Jirsáková
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Lea (1996)
Arabesky (1987) (filme de TV)
Eva Kudláčková
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Pasáček z doliny (1983)
Poslední šance (1985) (filme de TV)