Realização:
Peter SehrMúsica:
Nikos MamangakisElenco:
André Eisermann, Jeremy Clyde, Udo Samel, Katharina Thalbach, Hansa Czypionka, Hermann Beyer, Johannes Silberschneider, Peter Lohmeyer, Dieter Laser (mais)Elenco
André Eisermann
Alemanha Ocidental
Os melhores filmes:
Schlafes Bruder (1995)
O Castelo (1997) (filme de TV)
Ludwig II (2012)
Jeremy Clyde
Reino Unido
Os melhores filmes:
Doutor Jivago (2002) (filme de TV)
The Moth (1997) (filme de TV)
The Alan Clark Diaries (2004) (série)
Udo Samel
Alemanha Ocidental
Os melhores filmes:
O Sétimo Continente (1989)
Die Rebellion (1993) (filme de TV)
Tão Longe, Tão Perto! (1993)
Katharina Thalbach
Alemanha Oriental
Os melhores filmes:
Honig im Kopf (2014)
O Tambor (1979)
A Escolha de Sofia (1982)
Hansa Czypionka
Alemanha Ocidental
Os melhores filmes:
Jenseits der Stille (1996)
Im Winter ein Jahr (2008)
Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau (2018) (filme de TV)
Hermann Beyer
Reich Alemão
Os melhores filmes:
Jakob der Lügner (1974)
Das Buschgespenst (1986) (filme de TV)
Wie Feuer und Flamme (2001)
Johannes Silberschneider
Áustria
Os melhores filmes:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (filme de TV)
Comedian Harmonists (1997)
Die Rebellion (1993) (filme de TV)
Peter Lohmeyer
Alemanha Ocidental
Os melhores filmes:
Heidi (2015)
Soul Kitchen (2009)
Das Wunder von Bern (2003)
Dieter Laser
Reich Alemão
Os melhores filmes:
A Honra Perdida de Katharina Blum (1975)
November (2017)
Der Unhold (1996)
Uwe Ochsenknecht
Alemanha Ocidental
Os melhores filmes:
A Odisseia do Submarino 96 (1981)
Ku'damm 56 (2016) (série)
Zeiten ändern Dich (2010)
Jan Škvor
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Všichni moji blízcí (1999)
Kaspar Hauser (1993)
Snow White: A Tale of Terror (1997)
Oldřich Vlach
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Periferie (2017) (gravação de teatro)
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jiří Schmitzer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Slavnosti sněženek (1983)
Jan Kehár
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tři veteráni (1983)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Barbara Lukešová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Muž v pozadí (1995) (série)
Ochránce (2021) (série)
O Cuko na Floresta Negra (1984)
Václav Mareš
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (filme de TV)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Marcela Dürrová
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Případ Salieri (1991) (filme de TV)
Karel Hábl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Adelheid (1969)
Kateřina Brožová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Gazdina roba (1992) (gravação de teatro)
Poprask na laguně (1996) (gravação de teatro)
Jacobowski a plukovník (1998) (gravação de teatro)
Dana Bartůňková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Smích se lepí na paty (1986)
Setkání v červenci (1978)