Música:
Alexej CharvátParticipam:
Halina Pawlowská (apresentador), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (mais)participam
Ludmila Peterková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hop nebo trop (2004) (série)
Jaroslav Samson Lenk
Checoslováquia
Jolana Voldánová
Checoslováquia
Bohumil Klepetko
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Pavel Šporcl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concerto)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Zdeněk Barták
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pěsti ve tmě (1986)
Tajemství staré bambitky (2011) (filme de TV)
Probudím se včera (2012)
Petr Kolář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Johanka z Arku (2003) (gravação de teatro)
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Tři mušketýři (2005) (gravação de teatro)
Helena Zeťová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Královny popu (2009) (concerto)
Michal Viewegh
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Nestyda (2008)
Definice lásky (2012) (filme de TV)
Evelyna Steimarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kam slunce nechodí... (1971) (filme de TV)
O segredo do castelo nos Cárpatos (1981)
Petrolejové lampy (1971)
Milena Dvorská
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Deana Horváthová-Jakubisková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Henrich IV. (1987) (gravação de teatro)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Milan Lasica
República Eslovaca
Os melhores filmes:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (filme de TV)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (gravação de teatro)
Tři veteráni (1983)
Helena Růžičková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Světáci (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Jiří Menzel
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
O Cremador (1968)
Skřivánci na niti (1969)
Pavel Soukup
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lovec (1980) (filme de TV)
Zatmění všech sluncí (1987) (filme de TV)
Anatomie zrady (2020) (filme de TV)
Martin Dejdar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
45 let Ypsilonky (2011) (gravação de teatro)
Martina Menšíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Variácie slávy (1991) (filme de TV)
Bludičky (2010) (filme de TV)
Zdeněk Srstka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonada Joe (1964)
Luboš Xaver Veselý
Os melhores filmes:
Modelky s.r.o. (2014)
Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)