Episódios(26)
-
Tři chlapi v chalupě (E01)
-
Inženýrská odyssea (E02)
-
Klapzubova jedenáctka (E03)
-
F. L. Věk (E04)
-
Taková normální rodinka (E05)
-
Cirkus Humberto (E06)
-
Pan Tau (E07)
-
Gottwald (E08)
-
Dispečer a... (E09)
-
Dlouhá bílá stopa (E10)
-
Píseň pro Rudolfa III. (E11)
-
Kamenný řád (E12)
-
Byl jednou jeden dům (E13)
-
Dnes v jednom domě (E14)
-
Arabela (E15)
-
Rodáci (E16)
-
Byli jednou dva písaři (E17)
-
Návštěvníci (E18)
-
Rozpaky kuchaře Svatopluka (E19)
-
Záhada hlavolamu (E20)
-
Kamarádi (E21)
-
Zkoušky z dospělosti (E22)
-
Sanitka (E23)
-
Případy majora Zemana (E24)
-
Bylo nás pět (E25)
-
Nemocnice na kraji města (E26)
Elenco
Pavel Taussig
Checoslováquia
Jiří Hubač
Checoslováquia
Zdeněk Srstka
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Jiří Adamec
Checoslováquia
As melhores séries:
Dlouhá míle (1989) (série)
My z konce světa (1975) (série)
Třicet případů majora Zemana (1974) (série)
Zlata Adamovská
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Petr Kostka
Checoslováquia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Pavel Zedníček
Checoslováquia
As melhores séries:
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Příběhy včelích medvídků (1984) (série)
Petr Nárožný
Checoslováquia
As melhores séries:
Mach a Šebestová (1976) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Škola za školou (1981) (série)
Josef Vinklář
Checoslováquia
As melhores séries:
Česká soda (1993) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Svatopluk Skopal
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Václav Vorlíček
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Jiří Lábus
Checoslováquia
As melhores séries:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Arabela (1980) (série)
Ondřej Kepka
Checoslováquia
Veronika Týblová
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Jana Nagyová Pulm
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Dáda Patrasová
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jiří Krytinář
Checoslováquia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jana Andresíková
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabela (1980) (série)
Jiří Bednář
Protetorado da Boémia e Morávia
As melhores séries:
Arabela (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)