Elenco
Lubor Tokoš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
A Invenção Diabólica (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Zdeněk Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Gabriela Wilhelmová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Marek Holý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
#annaismissing (2023)
Tři sestry (2010) (gravação de teatro)
Amadeus (2018) (gravação de teatro)
Ladislava Dujsíková
Os melhores filmes:
Sestra Amáta (1989) (filme de TV)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (filme de TV)
Tvář za sklem (1992) (filme de TV)
Gabriela Osvaldová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anděl Páně (2005)
Veronika Freimanová
Checoslováquia
Jiřina Jelenská
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Smrt krásných srnců (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Jiří Tomek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Todos os Bons Companheiros (1968)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Pavel Zatloukal
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Stavrogin je ďábel (2005) (gravação de teatro)
Koncert V... (1990) (gravação de teatro)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Milena Steinmasslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Eva Matalová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Jankove hračky (1984) (filme de TV)
Jenůfa (1976) (filme de TV)
Zdeněk Dolanský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Karel Hábl
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Adelheid (1969)
Karel Hoffman
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Outsider (1987)
Vlakári (1988)
Ivo Kubečka
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Zapomenuté světlo (1996)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdeněk Junák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Lakomec (2020) (gravação de teatro)
Rostislav Čtvrtlík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka (2001) (filme de TV)
Jiří Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Zbojník (2023)