Realização:
Miroslav SobotaParticipam:
Pavel Lukeš (apresentador), Milena Steinmasslová, Stella Zázvorková, Naďa Urbánková, Karel Effa, Jan Hrušínský, Karel Vágner, Hana Zagorová, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Josef Abrhám (mais)participam
Pavel Lukeš (apresentador)
Protetorado da Boémia e Morávia
Milena Steinmasslová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Stella Zázvorková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (gravação de teatro)
Kolya (1996)
Naďa Urbánková
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Comboios Rigorosamente Vigiados (1966)
Karel Effa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
S Pydlou v zádech (1985) (gravação de teatro)
Limonada Joe (1964)
Jan Hrušínský
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (gravação de teatro)
Brouk v hlavě (2002) (filme de TV)
Dívka na koštěti (1971)
Karel Vágner
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concerto)
Hana Zagorová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Karel Svoboda 65 (2004) (concerto)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concerto)
Hitparáda 60. let (2008) (vídeo musical)
Luděk Munzar
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Jana Hlaváčová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Josef Abrhám
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (gravação de teatro)
Hráči (1983) (gravação de teatro)
Libuše Šafránková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Lições de Infância (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Viktor Preiss
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (gravação de teatro)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Jana Preissová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Bratři Karamazovi (1981) (gravação de teatro)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (filme de TV)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (filme de TV)
Waldemar Matuška
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Semafor - Největší hity (2005) (compilação de vídeos)
Limonada Joe (1964)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Olga Blechová-Matušková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Baile dos Bombeiros (1967)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concerto)
Slávka Budínová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Jiří Štěpnička
Reino Unido
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (gravação de teatro)
Jana Štěpánková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Přišel na večeři (1981) (gravação de teatro)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Na útěku (2012) (gravação de teatro)
Václav Zahradník
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hroch (1973)