Realização:
Rudolf TesáčekCâmara:
Josef VíšekMúsica:
Iva BittováElenco:
Erik Pardus, Zdeněk Dvořák, Marcela Peňázová, Zdena Herfortová, Ladislav Lakomý, Libuše Kafková, Irena Konvalinová, Daniel Dítě, Ivo Kubečka, Jitka Sedláčková, Jaromír Tlalka, Miloslav Maršálek (mais)Elenco
Erik Pardus
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
Smrt Pavla I. (2008) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdeněk Dvořák
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Škola žen (2007) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World - Nas Asas do Coração (2001)
Marcela Peňázová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Šťastlivec Sulla (1991) (filme de TV)
Petr a Jan (1988) (filme de TV)
Sestra Amáta (1989) (filme de TV)
Zdena Herfortová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Brouk v hlavě (1998) (gravação de teatro)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Lakomý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Stromy umírají vstoje (1998) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Libuše Kafková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Restaurace (1983) (filme de TV)
Mejdan na písku (1979) (filme de TV)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (filme de TV)
Irena Konvalinová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dokonalá svatba (2010) (gravação de teatro)
Škola základ života (2011) (gravação de teatro)
Útěk do Budína (2002)
Daniel Dítě
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (filme de TV)
Kalamita (1980)
Ivo Kubečka
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Hořící keř (2013) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zapomenuté světlo (1996)
Jitka Sedláčková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ochránce (2021) (série)
Podezření (2022) (série)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jaromír Tlalka
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kamenný řád (1975) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Krev zmizelého (2005)
Miloslav Maršálek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Dukla 61 (2018) (filme de TV)
Četnické humoresky (2001) (série)
Indián v ohrožení (2014) (gravação de teatro)
David Kaloč
Os melhores filmes:
Je třeba zabít Sekala (2018) (gravação de teatro)
Četnické humoresky (2001) (série)
Gazdina roba (2009) (gravação de teatro)
Jan Kolařík
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Devadesátky (2022) (série)
Balada pro banditu (2012) (gravação de teatro)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (gravação de teatro)
Helena Trýbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Konec velkých prázdnin (1996) (série)
Mejdan na písku (1979) (filme de TV)
Blažena Rýznarová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Okénko (1967) (filme de TV)
Jdi za zeleným světlem (1968) (filme de TV)
Ludmila Slancová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Četnické humoresky (2001) (série)
Strýčkův sen (1971) (filme de TV)
Komtesa Mary (1983) (filme de TV)
Libuše Přichystalová
Os melhores filmes:
Svědek času (1988) (filme de TV)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (filme de TV)
Sylva Talpová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Sestra Amáta (1989) (filme de TV)
Vergeßt Mozart (1985)
Papírový most (1989) (filme de TV)