Realização:
Ludvík RážaArgumento:
Jiří BednářCâmara:
Milan DostálMúsica:
Otmar MáchaElenco:
Vladimír Dlouhý, Josef Somr, Jana Brejchová, Josef Vinklář, Josef Mixa, Rudolf Jelínek, Čestmír Řanda st., Josef Větrovec, Viktor Maurer, Jana Švandová, Tomáš Vacek, Ljuba Krbová, Lída Roubíková (mais)Elenco
Vladimír Dlouhý
Checoslováquia
Os melhores filmes:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (gravação de teatro)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Josef Somr
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Hamlet (1986) (gravação de teatro)
Naši furianti (1983) (gravação de teatro)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Jana Brejchová
Protetorado da Boémia e Morávia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
Půlpenny (1974) (filme de TV)
O Barão Aventureiro (1961)
Josef Vinklář
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (gravação de teatro)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Josef Mixa
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Škola otců (1957)
Hrátky s čertem (1956)
Rudolf Jelínek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Cyrano z Bergeracu (1986) (gravação de teatro)
Král Lear (2003) (gravação de teatro)
Král Krysa (1979) (gravação de teatro)
Čestmír Řanda st.
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ikarův pád (1977) (filme de TV)
Tažní ptáci (1983) (filme de TV)
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Josef Větrovec
Checoslováquia
Os melhores filmes:
O Dirigível Roubado (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (filme de TV)
Viktor Maurer
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Světáci (1969)
Jana Švandová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (filme de TV)
Lênin, o Bom Deus e Mamãe (1990)
Tomáš Vacek
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Tichá bolest (1990)
Tři veteráni (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Ljuba Krbová
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Lída Roubíková
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Jako kníže Rohan (1983) (filme de TV)
Scapinova šibalství (1980) (filme de TV)
Smuteční slavnost (1969)
Zdeněk Kutil
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Ubohý pan Kufalt (1981) (filme de TV)
Todos os Bons Companheiros (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Jindřich Narenta
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Vyšší princip (1960)
O Cremador (1968)
Vrchní, prchni! (1980)
Pavel Rubeš
Checoslováquia
Os melhores filmes:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Romaneto (1980)
Můj nezdolný lev (1980) (filme de TV)
Josef Konšal
Os melhores filmes:
Můj nezdolný lev (1980) (filme de TV)